فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

توسعه زیرساخت‌های ورزشی راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی است

توسعه زیرساخت‌های ورزشی راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی است

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: راهکار مقابله با آسیب های اجتماعی و حفظ سلامت جامعه، توسعه زیر ساخت‌های ورزشی است.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، علی جوادی شامگاه یکشنبه در بازدید از مراکز و طرح های ورزشی در دست ساخت شهرستان بهارستان اظهار داشت: با توجه به جمعیت متراکم بهارستان و استعدادهای بالای این شهرستان، باید سرانه فضای ورزشی افزایش یافته و همچنین ورزش های قهرمانی و همگانی در میان افراد گسترش یابد.

وی افزود: حفظ و نگهداری اماکن موجود به عنوان سرمایه ورزشی همزمان با احداث و تکمیل طرح های جدید مورد توجه قرار گیرد.

این مسئول با قدردانی از اقدامات انجام شده در زمینه احداث فضاهای ورزشی و ارتقاء سرانه های در بهارستان خاطرنشان کرد: این شهرستان به فضاهای ورزشی بیشتری برای پرورش ورزشکاران حرفه ای در رشته های مختلف و گذران اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نیاز دارد که بخشی از این امر با تکمیل طرح های نیمه تمام تحقق می یابد.

توسعه زیرساخت‌های ورزشی راهکار مقابله با آسیب‌های اجتماعی است

فرماندار بهارستان نییز در این بازدید با بیان اینکه این شهرستان ظرفیت و استعداد بالایی در توسعه رشته های مختلف ورزشی دارد، گفت: باید با برنامه ریزی صحیح از این ظرفیت به درستی استفاده شود تا علاوه بر پرورش قهرمانان و ورزشکاران حرفه ای، شاهد جامعه ای پویا و با نشاط باشیم.

عبدالله نوحی افزود: باوجود اقدامات صورت گرفته در زمینه افزایش سرانه های ورزشی در ۲ سال گذشته، هنوز هم بهارستان یکی از محروم ترین شهرستان ها در سرانه های ورزشی است و باید با جذب اعتبارات استانی و ملی زمینه توسعه بیش از پیش ابنیه و اماکن ورزشی در این شهرستان تحقق یابد.

علی جوادی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، عبداله نوحی فرماندار بهارستان، رئیس شورای اسلامی شهر گلستان و رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان شامگاه یکشنبه از فضاهای ورزشی در حال بهره برداری و طرح های در حال اجرای شهرستان بهارستان بازدید کردند.

بهارستان با جمعیت بیش از ۷۵۰ هزار نفر و ۲ بخش بوستان و گلستان در جنوب غربی استان تهران یکی از شهرستانهای پر تراکم به لحاظ جمعیتی با کمترین وسعت جغرافیایی در کشور است.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *