فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

پایان راه سارقان کارت عابر بانک

پایان راه سارقان کارت عابر بانک

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

رییس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارقان کش رو زن که با استفاده از غفلت مشتریان تره بار اقدام به کش رو زنی می‌کردند، خبر داد و گفت: متهمان به ۱۵ فقره سرقت اعتراف کردند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، سرهنگ علی قاسم پور رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی افزایش سرقت کارت عابر بانک از مشتریان تره بار واقع در محله جنت آباد، موضوع به همه مأموران مستقر در این محدوده اعلام شده و گشت زنی‌های هدفمند برای پیشگیری از سرقت و دستگیری سارقان افزایش داده شد.

وی افزود: سرانجام در روز ۲۴ اسفند ماه به مأموران کلانتری ۱۳۸ جنت آباد گزارش سرقت اعلام شده و در گزارش آمده که از کارت یکی از شهروندان مبالغ حدود ۵۰ میلیون تومان برداشت شده که سریعاً در محل حاضر شده و در یک عملیات پلیسی و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح، سارقان را در حین سرقت دستگیر کردند.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت بیان کرد: هر ۲ متهم به جرم خود و ۱۵ فقره سرقت به روش کش رو زنی اعتراف کردند.

سرهنگ قاسم پور با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد در پایان خاطر نشان کرد: متهمان برای بررسی بیشتر تحویل کارگاهان پلیس شدند.

سرهنگ قاسم پور با توصیه به شهروندان اعلام داشت: سارقان کش رو زن در مکان‌های عمومی و پرتردد در کمین هستند و شهروندان با هوشیاری در این مکان‌ها و رعایت هشدارهای پلیسی می‌توانند از وقوع این نوع سرقت‌ها جلوگیری کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *