فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

افزایش آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان پیامدهای مخربی دارد

افزایش آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان پیامدهای مخربی دارد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار تهران گفت: افزایش روز افزون آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان از جمله اعتیاد پیامدهای مخربی خواهد داشت که لازم است تدابیر پیشگیرانه در این حوزه اتخاذ و اجرایی شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، حامد شایان روز یکشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان تهران اظهار کرد: اعتیاد به مواد مخدر، مشروبات الکلی از جمله آسیب‌های اجتماعی جدی در جامعه بویژه برای جوانان است که چاره اندیشی برای کاهش و کنترل آنها ضروری و مورد تاکید است.

وی با اشاره بر نقش دستگاه‌ها بویژه آموزش و پرورش در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی افزود: کاهش آسیب‌های اجتماعی نیازمند تشکیل اتاق فکر با حضور نخبگان علمی، دلسوزان و فعالان و هم افزایی بین دستگاه‌ها است.

شایان اضافه کرد: بهره گیری از خرد جمعی و ظرفیت‌های مردمی، سمن‌ها، تشکل‌ها و گروه‌های جهادی می‌تواند در امر مقابله با آسیب‌های اجتماعی راهگشا باشد.

در این جلسه همچنین گزارشی از آخرین وضعیت موجود و راهکاری لازم در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی و ایجاد مشوق‌های لازم در حوزه ایجاد اقات فراغت جوانان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان بعنوان دبیر ستاد ارائه شد و مهمترین موضوعات مبتلا به در حوزه جوانان نیز بررسی شد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *