pishgiri

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

pishgiri

کمبود فضاهای آموزشی در حاشیه شهرها زمینه ساز آسیب‌های اجتماعی است

کمبود فضاهای آموزشی در حاشیه شهرها زمینه ساز آسیب‌های اجتماعی است

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل ازخبرگزاری مهر، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کمبود فضاهای آموزشی در حاشیه شهرها زمینه ساز ایجاد و بروز آسیب‌های اجتماعی است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جواد هاشمی مهر ظهر پنجشنبه در نشست کارگروه فرهنگی و اجتماعی استان، افزود: نبود یا کمبود فضاهای آموزشی، مذهبی، ظرفیت فرهنگی، فضای سبز و ورزشی در حاشیه شهرها آسیب‌های اجتماعی را رقم می‌زند.

وی مقابله با آسیب‌های اجتماعی را متوجه تمام مدیران دانست و ابراز کرد: دستگاه‌ها باید برای کاهش آسیب‌های اجتماعی پای کار بوده و مصوبات کارگروه نیز اجرایی شود.

هاشمی مهر با تاکید بر اینکه عدم آینده نگری در گذشته معضلات اجتماعی در مناطق حاشیه نشین را افزایش داده است، اظهار کرد: توجه مطلوبی به سرانه‌های فرهنگی، زیرساختی، مذهبی و ورزشی در این مناطق نشده است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت: باید در دولت جهادی و انقلابی مدیران استان پای کار بوده و تقویت ظرفیت‌های زیرساختی، اجتماعی و فرهنگی با تعامل دستگاهی رقم بخورد.

وی همچنین کارگروه فرهنگی و اجتماعی را زیر مجموعه شورای برنامه ریزی استان دانست و بیان کرد: مصوبات آن باید در این شورا به تصویب برسد.

مطالب مرتبط

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *