فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

وزارت ورزش و جوانان اشتغال‌ جوانان را با جدیت دنبال می‌کند

وزارت ورزش و جوانان اشتغال‌ جوانان را با جدیت دنبال می‌کند

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان، وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای آسیب زدن به هویت جوان ایرانی، گفت: ‌وزارت ورزش و جوانان اشتغال‌ جوانان را با جدیت دنبال می‌کند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری تسنیم، مجتبی تاجیک در نشست دانش‌افزایی روسای گروه و کارشناسان دفاتر طرح‌های ملی و فراگیر جوانان به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان در شهرستان قشم اظهار داشت: امروز ایران اسلامی از جوانان غیرتمند و متخصص و متعهد بسیاری برخوردار بوده و اشتغال اصلی‌ترین دغدغه این قشر است.

وی با اشاره به تاثیرات سوءبیکاری و نقش آن در افزایش آسیب‌های اجتماعی تصریح کرد: فعالیت‌های حوزه اشتغال برای جوانان حائز اهمیت است و نبود آن گرفتاری‌های زیادی را ایجاد خواهد کرد.

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان، وزارت ورزش و جوانان با اشاره به تلاش‌های دشمنان برای آسیب زدن به هویت جوان ایرانی گفت: امروز اصلی‌ترین دغدغه ما برای جوانان مسئله هویت دینی، ملی و انقلابی آنهاست.

تاجیک بیان داشت: این وزارتخانه در حوزه اشتغال، موضوع استعدادیابی، هدایت شغلی و ارتقای مولفه‌های اشتغال‌پذیری را با جدیت دنبال می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: خوشبختانه جوانان دغدغه‌مند کم نیستند و در ماجرای روایت پیشرفت که سندی ملی و انقلابی محسوب می‌شود جوانان با حضور گسترده خوش درخشیدند‌‌.

تاجیک با اشاره به اهمیت و حساسیت فعالیت در حوزه جوانان ، ابراز داشت: ما باید مشکلات جوانان را درک کرده و برای حل آنها برنامه‌ریزی صحیحی انجام دهیم.

مدیرکل طرح های ملی و فراگیر جوانان، وزارت ورزش و جوانان گفت: برنامه‌ریزی برای اوقات فراغت از قدیمی‌ترین برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان بوده که امروز نیز جزو اصلی‌ترین رویکردها محسوب می‌شود و همه تلاش خود را در این حوزه انجام می‌دهیم.

آغاز دوره دانش‌افزایی روسای گروه و کارشناسان مشارکت‌های اجتماعی داوطلبانه سراسر کشور

دوره سه روزه دانش افزایی روسای گروه و کارشناسان مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت‌های داوطلبانه جوانان استان‌های سراسر کشور امروز(سه شنبه) به میزبانی اداره کل ورزش و جوانان استان هرمزگان در جزیره قشم با حضور 80 شرکت کننده آغاز شد.

در این دوره که در دو سطح “مشارکت‌های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه” و “طرح های ملی” آغاز و در حال برگزاری است، شرکت کنندگان اثرگذاری رویدادهای “همنا” (هم افزایی مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان) و “نما” (نوآوری مشارکت‌های اجتماعی) در استان‌های سراسر کشور را ارزیابی و به صورت مستقیم مشکلات و دغدغه‌های خود را با مسوولان حوزه جوانان مطرح و پیگیری می‌کنند.

این 2 رویداد “همنا و نما” با هدف توانمندسازی و توسعه مشارکت اجتماعی جوانان طراحی و اجرا شده است که رویداد همنا یک رویداد آموزشی و رویداد نما، اتفاقی برای کشف ایده‌های کاربردی جوانان در حل مسایل اجتماعی است.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *