فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

لزوم شناسایی علت‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

لزوم شناسایی علت‌ها در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باید علت‌ها را شناسایی کرد و در جهت رفع آن‌ها همه دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، محسن حسین‌میرزایی صبح امروز در جلسه ساماندهی سکونتگاه‌های غیررسمی چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی باید علت‌ها را شناسایی کرد و در جهت رفع آن‌ها، همه دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری ادامه داد: تا کنون در هر جایی مردم حضور داشته‌اند اقدامات موفقیت‌آمیزی صورت گرفته است در موضوع حل آسیب‌های اجتماعی هم مردم باید ورود کنند اما نه به معنای تصنعی و تزئینی بلکه باید مردم کار را لمس کنند.

وی افزود: کارهای ارزشمندی را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی،کمیته امداد امام خمینی(ره)، آموزش پرورش و دیگردستگاه‌های اجرایی در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق مستعد انجام داده‌اند.

حسین‌میرزایی با اشاره به جزیره‌ای عمل نکردن دستگاه‌های اجرایی، بیان کرد: باید همه اقدامات در خصوص کاهش آسیب‌های اجتماعی با هم‌افزایی و به کارگیری همه امکانات و ایده‌ها به صورت مستمر و موثر انجام شود.

وی گفت: بیشتر از ارائه خدمات رفاهی و معیشتی در این محلات، باید محتوا مناسبی ارائه شود زیرا تاثیر محتوا بسیار موثرتر است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار چهارمحال و بختیاری در پایان خاطرنشان کرد: در بعضی از روستاهای محروم و محلات کم‌برخوردار، افراد با استعدادی وجود دارد که با شناسایی آنان، می‌توان نیروی نخبه برای آینده نظام و کشور پرورش داد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *