فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ضرورت توجه به ورزش محلات برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

ضرورت توجه به ورزش محلات برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایسنا، معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: اگر مدعی هستیم که باید نشاط را تقویت و با آسیب‌های اجتماعی مقابله کنیم و به فکر جوانان باشیم در کنار سایر خدمات، توجه به ورزش محلات و زمین‌های خاکی بسیار ضرورت دارد.

عبدالله افرازه شهاوند در آیین بهره‌برداری از بهسازی و تامین روشنایی ۱۰ زمین خاکی در اهواز که امروز (۲۱ آذرماه) انجام شد، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین افتخارات ورزشکاران ما به ویژه فوتبالیست‌ها این است که از دل این زمین خاکی‌ها بزرگ شدند و افتخارآفرینی کردند.

وی با بیان اینکه زمین‌های خاکی ظرفیت‌های بومی هستند، افزود: اگر مدعی هستیم که باید نشاط را تقویت و با آسیب‌های اجتماعی مقابله کنیم و به فکر جوانان باشیم در کنار سایر خدمات، توجه به ورزش محلات و زمین‌های خاکی بسیار ضرورت دارد.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: یکی از مهم‌ترین ملزومات این موضوع، پای کار بودن دستگاه‌های ذی ربط است. باید هم‌افزایی داشته باشیم و تا حد وسع و در تراز ورزش محلات و شان جوانان، امکانات تقویت شوند.

وی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها، سامان‌دهی زمین‌های خاکی محلات است؛ در اهواز بیش از ۷۰ زمین خاکی وجود دارد و در این خصوص تقسیم کار انجام شده است. در خصوص تعیین تکلیف مالکیت زمین‌ها، توانمندسازی تیم‌های محلات‌ و بهسازی و روشنایی مصوباتی خوبی داریم . شهرداری اهواز در این پیشگام بوده و کار را آغاز کرده است.

وی عنوان کرد: شهرداری اهواز کار بهسازی، سکوگذاری و تامین روشنایی ۱۰ زمین را تقبل کرده و انجام داده است و توانمندسازی ۱۰۰ تیم محلات را هم تقبل کرده است.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: همچنین تصمیم گرفته شده است سرانه‌های ورزشی ادارات و شرکت‌ها برای عموم مردم به اشتراک گذاشته شود. استاندار خوزستان دستور داده است این امکانات احصا شوند و در هفته یکی دو روز و به مدت چند ساعت در اختیار مردم محلات مجاور قرار بگیرند.

وی افزود: امیدواریم در یکی دو ماه پیش رو همه این بهسازی‌ها انجام می‌شود و ادامه بهسازی زمین‌های خاکی نیز انجام خواهد شد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *