فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

موانع پیش روی انجمن های مردم نهاد بیش از موانع بخش تولید است

موانع پیش روی انجمن های مردم نهاد بیش از موانع بخش تولید است

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد ، عضو هیأت مدیره جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست گفت: موانع پیش روی انجمن های مردم نهاد به مراتب بیش از موانعی است که مقابل بخش تولید وجود دارد.

مه لقا کاشفی  در جمع نمایندگان سازمان های مردم نهاد تصریح کرد: با تصویب قانونی به نام رفع موانع تولید، بسیاری از مسئولان در سایه آن، هر برنامه ای که می خواستند در هر عرصه و زمینی اجرا کنند را تصویب کردند و عنوان حمایت از تولید را کنارش قرار دادند.

وی تاکید کرد: چگونه می توان در مقابل مسئولانی پیگیر مشکلات اقتصادی، اجتماعی و محیط زیستی بود و از آن سخن در حالی که با این دور زدن های قانون، خود به عامل برای ایجاد مشکل تبدیل شده اند.

کاشفی افزود: اگر بناست مطالبه گری سازمان ها و انجمن های مردم نهاد به جایی نرسد، حرف های را بشنوند و برای آن کاری انجام ندهند، چه کاری می توان انجام داد و برنامه ای را پیش برد؟

عضو هیات مدیره جمعیت زنان مبارزه با آلودگی محیط زیست اذعان داشت: ما به عنوان فعالان جامعه با موانعی می توانیم روبرو شویم که به مراتب بیش از موانع تولید است.

وی ادامه داد: مشکلات بسیاری در زمینه آب، کیفیت هوا و نحوه مدیریت پسماندها  داریم در حالی که برای همه این مسائل الزامات قانونی تعیین شده است اما کسی به نظر به اجرای آنها اهمیت نمی دهد. مسئولان باید بررسی کنند که چرا این قوانین اجرا نشده است؟ قرارمان این نبود که شعار دهند و قانون را یا اجرا نکنند یا به نحو دیگری اجرا کنند.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *