فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در پایتخت آغاز شد

طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در پایتخت آغاز شد

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

شهردار منطقه ۲ تهران از آغاز طرح ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در این منطقه از پایتخت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری مهر، مهدی صالحی شهردار منطقه ۲ تهران گفت: بحث ساماندهی آسیب‌های اجتماعی یکی از مطالبات جدی شهروندان است و بر همین اساس یکی از اولویت‌های مدیریت شهری در سال جاری حول این محور خدمت قرار گرفته است.

وی با تاکید بر ضرورت اهتمام جدی در اجرای این طرح مطابق با راهبردهای اجرایی شهردار تهران گفت: برنامه عملیاتی و تمهیدات لازم برای اجرای این طرح پیش بینی شده است.

شهردار منطقه ۲ با اشاره به اینکه این طرح در ۵ محور ساماندهی کودکان کار، متکدیان، کارتن خواب‌ها، زباله گردها و معتادان متجاهر اجرا می‌شود، گفت: خوشبختانه منطقه ۲ در طرح ساماندهی رود دره فرحزاد، تجربه خوبی را در ساماندهی معتادان متجاهر دارد و با بهره‌مندی از این تجربیات می‌توانیم با هماهنگی و برنامه‌ریزی منسجم بتوانیم در ساماندهی سایر آسیب‌های اجتماعی بتوانیم مؤثر عمل کنیم.

وی افزود: همزمان با اجرای برنامه عملیاتی، انجام فعالیت‌های فرهنگی و آگاهی بخشی ضروری است تا شهروندان را نسبت به مباحث آسیب‌های اجتماعی حساس کرد و بتوانیم از مشارکت و همراهی آنها بهره مند شویم.

شهردار منطقه ۲ با تاکید بر ضرورت حفظ کرامت انسانی در اجرای طرح گفت: این طرح مطابق با ضوابط قانونی و با استقرار و فعالیت اکیپ‌های حامی شهر و سازمان پسماند در سطح منطقه اجرا می‌شود.

لازم به ذکر است جلسات هفتگی کمیته ساماندهی آسیب‌های اجتماعی در مقیاس منطقه و نواحی به صورت مستمر برگزار و آخرین اقدامات گزارش و مورد بررسی قرار گرفته شود.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *