فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

کاهش آسیب‌های اجتماعی به صورت جدی در محلات دنبال می‌شود

کاهش آسیب‌های اجتماعی به صورت جدی در محلات دنبال می‌شود

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

اولین جلسه قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۲ تهران روز گذشته با حضور احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه ۱۲ و تنی چند از فرماندهان و مدیران ارشد شهری منطقه با عنوان “طرح مراقبت اجتماعی محلات” در سالن جلسات شهرداری منطقه ۱۲ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایلنا، احمدی صدر دبیر قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران در اولین جلسه قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۲ با تبریک اعیاد شعبانیه و فرا رسیدن روز پاسدار، ضمن تشکر از اقدامات صورت گرفته در این منطقه در حوزه آسیب های اجتماعی گفت: تشکیل قرارگاه اجتماعی در مناطق ۲۲ گانه اتفاق بسیار خوب و اثرگذاری در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود که بنا به تدبیر دکتر زاکانی شهردار محترم تهران قرار است در سطح محلات پایتخت فعالیت برنامه ریزی شده ای صورت بگیرد و در این راستا باید از تمامی ظرفیت های موجود در مناطق از جمله مساجد، گروه های جهادی، هیئات مذهبی، نیروهای بسیج، نیروهای مردمی و….. استفاده شود تا در این زمینه بتوانیم موفق عمل کنیم.

احمدی صدر با بیان اینکه با افتتاح فاز دوم مرکز تربیتی، آموزشی و درمانی یاورشهر ۹ سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی، ظرفیت جذب و نگهداری معتادین متجاهر کلانشهر تهران به ۷۵۰۰ نفر رسیده ابراز امیدواری کرد که با کمک نیروهای انتظامی و پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر ارگان ها و نهادهای فعال در قرارگاه اجتماعی کلانشهر تهران بتوانیم قدم های بزرگی در راه ساماندهی آسیب های اجتماعی بر داریم.

در جریان این جلسه اعضای قرارگاه اجتماعی منطقه ۱۲ احکام خود را از احمدی صدر و محمدی انارکی شهردار منطقه ۱۲ دریافت کردند و در پایان این جلسه نیز به مناسبت روز پاسدار از برخی از نیروهای خدوم انتظامی و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در منطقه با اهدای لوح، تقدیر شد.

 

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *