فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

بازنشستگی پیش از موعد زنان را پیگیری می‌کنیم

بازنشستگی پیش از موعد زنان را پیگیری می‌کنیم

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: بازنشستگی پیش از موعد یکی از درخواست‌هایی است که معمولا زنان شاغل مطرح می‌کنند و این امر را پیگیری می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از ایرنا، انسیه خزعلی روز چهارشنبه در حاشیه دومین همایش ملی زنان تاثیرگذار در جمع خبرنگاران با اشاره به درخواست بانوان شاغل از این معاونت، اظهار داشت: بانوان شاغل معمولا چند درخواست از دارند که مهمترین آنها، بازنشستگی پیش از موعد و دورکاری است.

وی با بیان اینکه برای برخی از مشاغل امکان دورکاری وجود ندارد، تاکید کرد: نمی‌توان انتظار داشت که دورکاری برای همه مشاغل اجرایی شود اما معاونت این موضوع را پیگیری می‌کند.

خزعلی با تاکید بر اینکه بازنشستگی پیش از موعد زنان نیز پیگیری می‌ شود، ابراز امیدواری کرد که این موضوع در دولت و مجلس به نتیجه برسد.

وی افزود: شاید صندوق‌ها نتوانند بیش از این بار مالی را تحمل کنند اما به خواسته بانوان، این موضوع را پیگیری می‌کنیم.

معاون رئیس جمهور درباره جزئیات همایش زنان تاثیر گذار نیز اظهار داشت: از فردا – پنجشنبه ۱۴ دی – داوری‌ها شروع می‌شود، بخشی از این داوری‌ها استانی است و توسط متخصصان و اساتید عضو کارگروه‌ها داوری انجام می‌شود.

دومین کنگره زنان تاثیرگذار امروز همزمان با ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز گرامیداشت مقام زن با حضور جمعی از بانوان و مادران شهدا در سالن اجلاس سران برگزار شد و در این مراسم از زینت ابراهیم همسر شیخ زکزاکی تجلیل شد.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *