فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

فرا رسیدن نوروز باستانی، یادآور شکوه ایران، بر همه مردم پاک پندار و نیک کردار خجسته باد

جستجو

ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی چیست؟

ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی چیست؟

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی می‌باشد

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل از خبرگزاری فارس، یعقوب هوشیار امروز در بازدید از چند مجموعه ورزشی در حال اجرا در سطح شهر تبریز،  اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌ها و احیای اماکن ورزشی تبریز از مهم‌ترین اولویت‌های مدیریت شهری در سال‌جاری است.

تسریع اجرای ۲۵ پروژه چندمنظوره ورزشی با هدف تقویت کارکردهای اجتماعی در کلان‌شهرها

وی با بیان اینکه تسریع پروژه‌های ورزشی از جمله احداث ۲۵ سالن ورزشی در دستور کار قرار دارد، افزود: احداث این سالن‌های چند منظوره تا پایان سال باعث افزایش سرانه ورزشی و نشاط اجتماعی می‌شود.

هوشیار همچنین ادامه داد: اجرای سیاست‌های پدافند غیرعامل با پیوست مدیریت بحران از دیگر اهداف اجرای پروژه‌های چند منظوره ورزشی در سطح شهر تبریز است.

برنامه‌های ورزشی ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی

شهردار تبریز با بیان اینکه برنامه‌های هدفمند ورزشی، ارزان‌ترین راه کنترل آسیب‌های اجتماعی در جامعه است، گفت: تمامی امکانات و تجهیرات ورزشی شهرداری تبریز به صورت رایگان در خدمت شهروندان است، چرا که توجه به زیرساخت های ورزشی علاوه بر تامین امکانات ورزشی برای شهروندان زمینه شادابی و نشاط اجتماعی و سلامت روحی و روانی شهروندان و به ویژه جوانان و نوجوانان را نیز تامین می‌کند.

یعقوب هوشیار با بیان اینکه یکی از آیتم های قرارهای خدمت شهرداری تبریز بررسی آخرین وضعیت اماکن و برنامه‌های ورزشی مناطق دهگانه اختصاص داده شده است، خاطرنشان کرد: شهرداری تبریز کلاس‌های تابستانی استعدادیابی ورزشی با هدف بهینه کردن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در رشته‌های بسکتبال، فوتبال، والیبال، تکواندو، ژیمناستیک، کشتی، کاراته و شنا به صورت رایگان برگزار می‌کند.

هوشیار بیان داشت: پروژه‌های ورزشی زمین فوتبال هنرستان طالقانی، استخر سونای ائل‌گلی و مجموعه ورزشی شهید قویدل به همراه زمین‌های فوتسال، والیبال و بسکتبال کوی دادگستری و زمین های مینی گلف ائل‌گلی در یک ماه آینده افتتاح و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

وی متذکر شد: شهرداری تبریز از آغاز سالجاری در قالب ۵۲ هفته ورزشی اقدام به اجرای طرح‌های متنوع ورزشی از جمله “جمعه‌های ورزشی”، “تابستونتو با ورزش بساز”، جشنواره‌های ورزشی و … کرده است.

وی تشریح کرد: برنامه‌های ورزشی هفتگی شهرداری تبریز برای تمام رده‌های سنی با هماهنگی تمام مناطق و سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری تبریز از آغاز سال جاری به صورت مستمر در حال برگزاری است.

هوشیار افزود: شهرداری تبریز در سال‌های اخیر با احیای مدیریت ورزشی، گام‌های موثری برای ترمیم و بهسازی اماکن ورزشی برداشته است.

LinkedIn
Email
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *