pishgiri

بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی

pishgiri

جوانی مهم‌ترین سرمایه اجتماعی جامعه است

جوانی مهم‌ترین سرمایه اجتماعی جامعه است

این مطلب تهیه و تنظیم شده توسط روابط عمومی بنیاد پیشگیری از آسیب های اجتماعی میباشد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پارس‌آباد گفت: جوانان بزرگ‎ترین سرمایه اجتماعی و بهترین فرصت برای توسعه و پیشرفت کشور به شمار می‌آیند.

به گزارش روابط عمومی بنیاد به نقل ازخبرگزاری مهر ، رضا ظهراب‌وند بعد از ظهر سه‌شنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پارس‌آباد با عنوان آسیب‌های اجتماعی در جامعه که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: جوانان مهمترین سرمایه اجتماعی جامعه است و غفلت از این موضوع ممکن است ضربه‌های جدی و غیرقابل جبران بر جامعه اسلامی وارد کند.

وی در مورد همکاری دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی جوانان برای تسریع در انجام برنامه‌ها تاکید کرد و گفت: دستگاه‌ها باید مصوبات ستاد ساماندهی امور جوانان را با جدیت دنبال کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پارس‌آباد با اشاره به اینکه رفع مشکلات جوانان هدف ستاد ساماندهی امور جوانان است، تصریح کرد: قشر جوان متعهد و متدین بزرگترین سرمایه اجتماعی هستند و می‌توانند در صورت توجه و مشارکت، توسعه شهرستان را رقم بزنند.

ظهراب‌وند افزود: باید از تمام ظرفیت‌های شهرستان برای ساماندهی امور جوانان استفاده کرد و در این مورد باید مدیران دستگاه‌های اجرایی همراه باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار پارس‌آباد با تاکید به برگزاری نمایشگاه ویژه جوانان عنوان کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه ارائه ابتکارات و اختراعات جوانان است.

 

مطالب مرتبط

Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *